turkish flagTR english flagEN
facebook icon instagram icon twitter icon youtube icon linkedin icon
kurumsal banner

1995 yılında Endüstriyel MUTFAK – ÇAMAŞIRHANE – SOĞUTMA sektörüne adım atan MUTEKS LTD.ŞTİ. satışla başlayıp, Ekipman ömrünü tamamlayıncaya kadar ki süreçte, Montaj, Bakım, Onarım, Yedek Parça, Gaz dönüşümleri, Eğitim ve Raporlama gibi Satış Sonrası hizmetlerinde Kaliteli, Güvenilir ve Hızlı bir Teknik Servis desteğini 25 yıldır kullanıcılara sunmaktadır.

Sektöründe Türkiye’ nin İLK TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olan MUTEKS, Geniş yedek parça stoku, GAZMER belgeli uzman kadroları ile ISO 9001 ve ISO 22000 standartlarına uygun 7/24 Acil Servis Hizmeti ile Üretici ile Kullanıcı arasında Güvenli bir köprü oluşturarak yoluna devam etmektedir.

Antalya merkezinde 1.000 m²’ lik Endüstriyel Yedek Parça Deposu ile Geniş bir stokla, başta Bölge Servisliğini yaptığımız; ELECTROLUX - ZANUSSI - DITO SAMA - THERMALİNE markalarının yanında, Dünya’ da ve Türkiye’ de kendisini kanıtlamış, SALVA - WINTERHALTER - DAUB - BREMA - ROBOT COUPE - LA CIMBALI - HATCO - SANTOS – ATALAY - EMPERO – FRENOX - DİRMAK gibi YÜZLERCE ithal ve yerli marka ürünlerinin BİNLERCE çeşit yedek parçalarını, teknik servis hizmeti ile müşterilerimize ANINDA ve İLK ELDEN ulaştırmaktayız.  

# # # # #
Muteks Hakkında
up icon