turkish flagTR english flagEN
facebook icon instagram icon twitter icon youtube icon linkedin icon
kurumsal banner
Danışmanlık
Proje
Satış
Eğitim
Destek
Danışmanlık

MUTEKS, işletmenizdeki Mutfak – Çamaşırhane – Soğuk Oda Ekipmanlarının tüm çalışma süreçlerinin takibini sağlayıp, Üretim – Verimlilik – Maliyet - Güvenlik ve Hijyen gibi önemli konularda raporlamasını yaparak, işletmenize bir çözüm ortağı gibi Danışmanlık hizmeti sunar.

Proje

MUTEKS, Tesislerde bulunan Mutfak – Çamaşırhane – Soğuk Oda bölümlerinde İyileştirme – Kapasite Arttırımı – İlave Yeni Aktivite Alanları, Renevasyon, Tadilat, Tesisat, Gaz, Gaz Dönüşümleri, Elektrik ve Havalandırma konularında gerekli olan fizibilite ve projelendirme çalışmaları gibi alanlarda operasyonların her aşamasında sizlere yardımcı olur.

Satış

MUTEKS, işletmenizdeki Mutfak – Çamaşırhane – Soğuk Oda makine ve ekipmanlarının Yedek Parça, Aksesuar, Yardımcı Malzeme ve Hijyen Kimyasallarını tek elden temin ederek, geniş stokları ile tesislere ulaşmasını süratle gerçekleştirir.

Eğitim

MUTEKS MUTFAK. olarak kullanıcıların talepleri doğrultusunda planlı eğitimler vermekteyiz.

Antalya ve İstanbul' da ki demo mutfaklarımızda ve bununla birlikte tesislerin kendi bünyesinde bulunan mekanlarda rehber aşcılarımız ve uzman teknik ekibimiz ile eğitimler düzenlemekteyiz.

Satış Sonrası Destek

MUTEKS, satış öncesi doğru ekipman seçimi ile yanınızda olmaya başlar, satış sonrasında ise Teknik Servis – Onarım – Bakım – Yedek Parça tedariki hizmetlerini, yetişmiş, uzman kadroları ile 7/24 hızlı bir acil servis hizmeti ve memnuniyetiyle 25 yıldır siz değerli iş ortaklarımıza sunmaya devam etmektedir.

up icon